Jau žadėjau jam ką nors atkirsti, bet tada suvokiau kad jis užims tą vieną laisvą vietą. Taigi nusekiau paskui jį.
-Tu tikrai nepakankamai maloni su manimi,-Jis nusišypsojo savo balintais dantimis,- Fu, čia darosi karšta. Tikiuosi niekas nemato.
Ir tada jis nusiėmė tą kepurę ir akinius nuo saulės. Mano pavargusios akys keletą akimirkų nesufokusavo jo veido... Ir tada aš atpažinau tas garbanas, tą šypseną ir tas mėlynas akis.
-O dieve,- aš negalėjau ištarti nieko daugiau,- Ko TAU iš manęs reikia?
-Na tikėjausi šiek tiek kitokios reakcijos. Pavyzdžiui cypimo. Juk aš Harry Styles,- Jis nusikvatojo,- Bet žinai ,gerai kad taip nepadarei, nes tikriausiai kažkas vistiek būtų pastebėjęs cypiančią merginą, ar ne ?
-Nebejuokinga. Kas čia, kažkoks realybės šou? Tuoj iš už kampo išlys kamera ir kažkoks nesveikas vyrukas sušuks Pričiupau??
-Nee, o gaila.
-Paklausyk, ką aš padariau?- Man tai atrodė visiškai netikra. Kaip sapne,- Aš ne žunalistė ir net ne pakvaišus fanė, besipjaustanti dėl tavęs, aš paprasčiausia mergina ir aš visiškai nieko nebesuprantu.
-Nieko ypatingo nevyksta. Tiesiog vaikinas užkalbino žavią meginą. Tik tiek,- Jo akys sužibsėjo.
-Aš gal jau eisiu, man vis dar atrodo, kad tu psichopatas maniakas. Nesiartink.
-Galiu tavęs kai ko paprašyti?
-Net nebandyk.
-Aš tik noriu gauti tavo numerį, kad galėčiau paskambinti. Tik tiek. Daugiau man nereikia. Arba štai,- Jis pasiėmė servetėlę ir išsitraukė rašiklį,- Štai manasis.
-Juk tu supranti, kad aš tau tikrai neskambinsiu,- Išraudonavau kaip pomidoras.
-Žiūrėk,- Jis ištraukė mano telefoną man iš rankų,- Dabar parašysiu žinutę sau... Taip...Ir aš jau turiu tavo numerį,- Jis nusišypsojo,- Geros dienos, gražioji dama.
Harry Styles užsidėjo kepurę, akinius pabandė išeiti iš Starbucks.
-Žiūrėkit ten Harry Styles,- surėkiau ant visos kavinės.
Staiga visi sukluso atsisuko į Harry ir klykdami pasileido link jo. Jis pasižiūrėjo į mane ir pradėjo kvatotis.Ir tada kažkas sukirbėjo krūtinėje. Kažkas ko tada negalėjau paaiškinti.
Tą vakarą gulėjau viešbutyje kuris tikrai buvo brangesnis nei galėčiau, bet leistis į normalaus viešbučio paieškas galėsiu ir rytoj.
I tried playing it cool girl when I'm looking at you I can't ever be brave cause you make my heart race... Gulėjau ir klausiausi tos dainos, kol galiausiai suvokiau, jog čia mano skambučio melodija.
-Velnias!-Greitai griebiau telefoną,- Alio.
-Labas, juk sakiau, kad paskambinsiu,- Išgirdau pažįstamą balsą.
-O čia vėl tu. Ar neturėtum dabar būti kokiam nors ture, ar kažkas panašaus vietoj kabinėjesis prie nepažįstamų merginų?- Ir širdyje vėl kažkas sukirbėjo.
-Neee, rytoj vakare koncertas Time Squar‘e. Tiesa, labai noriu tave vėl pamatyt.
-Smagu girdėti
-Susitinkam rytoj ryte Centriniame parke,- Jis nusijuokė,- Ir nenoriu girdėti jokių ne.
-Labai gaila, kad tai išgirsi, bet NE.
-Lauksiu tavęs lygiai dešimtą rytoj. Nevėluok, pelene,- Harry tyliai ištarė ir padėjo ragelį.
„Velnias, velnias, velnias. Kur aš įklimpau“. Galvoje sukosi įkyrios mintys ir aš jau nebežinojau ką daryti. Jei rytoj ten nueisiu, tas garbanotas prietranka pagalvos, kad jis man jau pradeda patikti, o jei ne, tai praleisiu progą susitikti su pačiu Harry Styles, nors jis ir garbanotas prietranka.
-Kambarių tarnyba. Atėjau sutvarkyti jūsų kambarį,- kažkokia neaiškios lyties tarnaitė įsiveržė į mano kambarį,- Marš, marš iš čia. Aš tvarkau!
Be vilties nuėjau koriduriumi ir tada sugalvojau paskambinti vieninteliam žmogui visame pasaulyje galinčiam man padėti.
-Alio,- Aksominis merginos balsas atsiliepė,- Čia Greta, aš klausau.
-Greta... Čia aš. Simona.
-O Sima! Senai girdėta. Kas naujo?
Ir tada aš jai papasakojau viską. Viską nuo susitikimo lėktuve, bei mano fiasko akademijoje iki Harry skambučio.
-Aš atskrendu, lauk manęs rytoj iš pat ryto. Susitiksim Niujorke, paskambinsiu kai būsiu,- Tiesiog suklykė Greta ir padėjo ragelį.
Taigi aš laukiau savo geriausios draugės atskrendant čia. Laukiau ir susitikimo su Harry. „O gal jis man jau pradėjo patikti?“. Man pradėjo skaudėti galvą ir viskas tiesiog sukosi akyse. Jau pradėjau bijoti. Vis dėl to tai garsenybė. Garsenybė kuri dėl visiškai neaiškių priežaščių nori su manim susitikti dviese.
Galų gale grįžau į savo kambarį. Tarnaitės jau nebebuvo ir aš ramiai išsidrėbiau lovoje. Staiga akys užsimerkė ir aš nieko nebejutau.
Ryte atsibudau besidaužančia širdimi ir vis dar skaudančia galva. Prasitryniau akis, pasirąžiau ir pažiūrėjau į laikrodį. Jis rodė 9:48.
-O DIEVE!
Greitai pašokau iš lovos. Visi mano drabužiai gulėjo sukišti lagaminuose. Dar kokias penkias minutes rausiausiau po juos ieškodama kažko normalaus. Galų gale išsitraukiau suknelę, kurią laikiau tik ypatingiems atvejams ir batelius kurie buvo tikrai gražus, bet už jų grožį visada mokėdau iki kraujo pratrintais kulnais.. Mano susivėlę rudi plaukai, apsiblaususios tamsiai rudos akys, balta suknelė ir kreminės spalvos bateliai. Tikrai atrodžiau kaip kątik išlipus iš lovos. Buvo jau 9:58. Greitai nulėkiau laiptais žemyn ir į lauką. Net neįsivaizdavau kurioje vietoje yra centrinis miesto parkas.
-Taksi!
Vienas sustojo ir jau ruošiausi lipti, kai man jį iš po nosies nudžiovė kažkokia aukšta pasipūtusi ir prisidažiusi blondinė. Susinervinau. Galiausiai pavyko susistabdyti kitą Taksi.
-Į centrinį miesto parką. Greičiau!
Jau buvo lygiai 10 valanda. Praradau viltį, kad spėsiu į mūsų susitikimą. Harry tikriausiai nuspręs, kad aš nepasivarginau ateiti. Bet mano laimei centrinis miesto parkas buvo labai netoli nuo mano viešbučio.
10:05. Aš jau parke. Tik niekur nematau Harry. Galiausiai apėjau visą parką. Nieko.
-Jis išėjo,- Jau pradėjau jausti ašaras.
„Tik neverk, tik neverk“Kartojau sau. „Jis tik vaikinas, kuris tau net nepatinka“...
Jei atsiras norinčių tikrai bus trečia dalis :)